Dolar : Alış : 5.3257 / Satış : 5.3353
Euro : Alış : 6.0572 / Satış : 6.0681

Günün Fırsatı
HAVA DURUMU
hava durumu

Sakarya14°CKuvvetli Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 133 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı Demirsoy Sokak No:2/2 Sultanbeyli
Telefon : 0216 498 89 81
Faks : -
E-Posta : ayturkmimarlik@hotmail.com
Websitesi : http://www.sesakustik.net
Üyelik Tarihi : 11 Temmuz 2015

Aytürk Mimarlık

Aytürk mimarlık yetkinliklerini ve kaynağını 2000 yılından bu yana geçmişten ve halen devam eden faaliyetlerden alan, ancak geleceğini içinde bulunduğu sektörün hızla gelişen iş fırsatları ile teknolojik gelişimini dikkate alarak kurgulayan bir şirkettir.

Faaliyet alanlarımız alüminyum profesyonel merdivenler, modüler iskele sistemleri, ev, ofis içi kullanım merdivenleri, dış cephe asma iskele elemanları, döner ve omurgalı merdivenler, endüstriyel tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları, stok sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm ekipmanlarının Ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlamasıdır.

Sürekli başarılı olmanın, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini, maliyetini devamlı iyileştirme stratejileri; yönetsel değerlerimizin merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle aytürk mimarlık olarak, kişisel, profesyonel, kurumsal gelişim ve yenilikler için fırsatlar sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktır. Kalite politikalarımız doğrultusunda, iç ve dış pazara yüksek kalitede ürün ve hizmet arz ederek güvenilir imajımızı sürekli hale getirmek vazgeçilmez önceliğimizdir.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 2Resim 3Resim 4

Firma Harita Bilgisi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
TemaFabrika