Dolar : Alış : 5.3257 / Satış : 5.3353
Euro : Alış : 6.0572 / Satış : 6.0681

Günün Fırsatı
HAVA DURUMU
hava durumu

Sakarya14°CKuvvetli Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 133 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : Yenibosna Merkez Mh. 29 Ekim Caddesi No: 35
Telefon : 212 599 18
Faks : 212 599 18
E-Posta : navigacert@gmail.com
Websitesi : http://www.analyzer.com.tr
Üyelik Tarihi : 24 Temmuz 2015

Havuz Suyu Laboratuvarı

Son yıllarda hızla artan teknolojiyle birlikte gıda sektöründe de güvenli gıda üretimine yönelik çalışmalar hız kazanmıştır. Gıda madde ve mamullerinin uygunluğunun kontrolünde doğru ve güvenilir analiz sonuçları elde edilmesi konusunda tüm toplumun hassasiyeti vardır. Bu nedenle kurulan laboratuvarımızda; gıda madde ve mamulleri ile hayvan yem ve yem katkılarının analizleri, ulusal ve uluslararası kabul görmüş deney metotlarına göre çalışılmaktadır. Laboratuvarımız fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve moleküler biyoloji analizleri çalışılmakta olup, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından izinli faaliyet izni alınmış, çalışılan analizlerin listesi laboratuvarımızın web sayfasında (www.analyzer.com.tr) verilmiştir.

Analyzer Gıda Kontrol ve Analiz Laboratuvarı 27 Haziran 2008’de Redo Gıda ve İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kurulmuştur. Kendi içerisinde yapılanmasını tamamlayıp, 12 Eylül 2008 yılında Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü’nün 23.06.2005 tarihli ve 25854 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş ve Görevleri Hakkındaki Yönetmelik uyarınca kuruluş izni başvurusu yapmıştır. 17 Eylül 2008 tarihinde kuruluş izni belgesini almış, 13 Ekim 2008 tarihinde GKGM’den faaliyet izni alıp eski adıyla T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın ‘Resmi Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı’ olmuş ve tüm ülke çapında resmi analiz yapma yetkisini elde etmiştir. Laboratuvar Üst Yönetimi ortaklardan oluşmakta ve Yönetimi, Yönetim Kurulu Başkanı temsil etmektedir.

Analyzer Gıda Kontrol ve Analiz Laboratuvarı çalışmalarını, “TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar” standardı şartlarını karşılayacak, müşterinin ve yasal otoritelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde Yönetim Sistemini kurmuştur.

Analyzer Gıda Kontrol ve Analiz Laboratuvarı, “TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar” standardı kapsamında 28 Mayıs 2012’de “AB-0568-T” akreditasyon numarasıyla akreditasyon belgesini almıştır.

Analyzer Gıda Kontrol ve Analiz Laboratuvarı çalışanlarının kararlarını, her türlü mali, ticari ve yönetsel baskılardan uzak bağımsız verebileceği bir ortamda müşterilerimize doğru, tarafsızlık, güvenilirlik ve hızlı hizmet vermeyi amaçlamış, gün be gün daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firma Fotoğraf Galerisi

Firma Harita Bilgisi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
vioglichfu.7m.pl
19 Eylül 2018 - 00:32

sialis http://vioglichfu.7m.pl/

Nicely put, Thanks!

İlgili Terimler :
TemaFabrika